Üyelik Avantajları

Verginet.net'e üyelik kaydınızı yaparak pek çok özellikten yararlanabilirsiniz.

Üyelerimiz; Enflasyon Muhasebesi, Elektronik Beyanname, Vergi İndirimi Tabloları, YTL'ye geçiş ile ilgili tam bilgi alabilir, Deloitte'un uzman kadrosu tarafından hazırlanmış yayınlarımızı takip edebilir, özel video konferanslarımızı izleyebilir, vergi makalelerini takip edebilir, uzmanlarımızın sizler için hazırladığı formüller ile şirketinizin ihtiyacı olan her türlü hesaplamayı zaman kaybetmeden kolayca yapabilirsiniz. Verginet.net üyeliği sayesinde özel eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca e-bilgi sistemimiz ile Vergi Sirküleri, Gümrük ve Dış Ticaret Sirküleri, Vergi Haberleri, Vergi Mevzuatı, Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı, Deloitte Makaleleri, Deloitte Dışından Alınan Makaleler, Avrupa Birliği, Vergi Takvimi, Dünyadan Vergi Haberleri konuları hakkında bilgilendirilirsiniz.

Önemli: Girmiş olduğunuz eposta adresi bu sitede hiç kimseye gösterilmez veya herhangi bir şekilde paylaşılmaz.

Kurallar & şartlar
Bir kullanıcı oluşturarak, bu sitede belirtilen kural ve şartlara uyacağımı kabul ediyorum.

 

Kullanıcı adınız bu site içerisindeki 'Anahtarınızdır'. Kullanıcı adınızı aynı zamanda siteye giriş için de kullanacaksınız.

 

Girdiğiniz eposta adresi hiçbir şekilde başkalarına gösterilmez, paylaşılmaz ve bu site üzerinde yayınlanmaz. Şifreniz bu eposta adresine gönderilecektir.

 
 
 
 
 
 
   
Protected by FormShield  
Resimdeki kodu giriniz.