Gelişmiş Arama
Giriş Yap  Üye Olmak İstiyorum
Anasayfa Site Haritası İletişim
 
Ana Sayfa > Yeni Üye Kaydı
Yeni üye kaydı

Üyelik Avantajları

Verginet.net'e üyelik kaydınızı yaparak pek çok özellikten yararlanabilirsiniz.

Üyelerimiz; Enflasyon Muhasebesi, Elektronik Beyanname, Vergi İndirimi Tabloları, YTL?ye geçiş ile ilgili tam bilgi alabilir, Deloitte'un uzman kadrosu tarafından hazırlanmış yayınlarımızı takip edebilir, özel video konferanslarımızı izleyebilir, vergi makalelerini takip edebilir, uzmanlarımızın sizler için hazırladığı formüller ile şirketinizin ihtiyacı olan her türlü hesaplamayı zaman kaybetmeden kolayca yapabilirsiniz. Verginet.net üyeliği sayesinde özel eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca e-bilgi sistemimiz ile Vergi Sirküleri, Gümrük ve Dış Ticaret Sirküleri, Vergi Haberleri, Vergi Mevzuatı, Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı, Deloitte Makaleleri, Deloitte Dışından Alınan Makaleler, Avrupa Birliği, Vergi Takvimi, Dünyadan Vergi Haberleri konuları hakkında bilgilendirilirsiniz.

Önemli: Girmiş olduğunuz eposta adresi bu sitede hiç kimseye gösterilmez veya herhangi bir şekilde paylaşılmaz.

Kurallar & şartlar
Bir kullanıcı oluşturarak, bu sitede belirtilen kural ve şartlara uyacağımı kabul ediyorum.
İstenen kullanıcı adı
Kullanıcı adınız bu site içerisindeki 'Anahtarınızdır'. Kullanıcı adınızı aynı zamanda siteye giriş için de kullanacaksınız.
 
Eposta adresi
Girdiğiniz eposta adresi hiçbir şekilde başkalarına gösterilmez, paylaşılmaz ve bu site üzerinde yayınlanmaz. Şifreniz bu eposta adresine gönderilecektir.
 
Eposta adresi (tekrar)
 
Ad
 
Soyad
 
Sektör
 
Firma
 
Pozisyon
 
Firma Telefonu
   
Güvenlik kodu
Protected by FormShield  
Resimdeki kodu giriniz.
 
 E-Bülten almak istiyorum
   
©2017 Deloitte Türkiye. Deloitte; bir veya birden fazla, ayrı ve bağımsız birer yasal varlık olan, İngiltere mevzuatına gore kurulmuş olan Deloitte Touche Tohmatsu Limited ve üye firma ağına atfedilmektedir. Deloitte Touche Tohmatsu Limited ve üye firmalarının yasal yapısının detaylı açıklaması için lütfen www.deloitte.com/about adresine bakınız.